Wypadki na budowie w Chicago są dość powszechnie występującym problemem

Wypadki na budowie w Chicago, tak jak na każdym placu budowy, związane są z obecnością ciężkiego sprzętu na budowie, natężeniem ruchu, nieodpowiednim zabezpieczeniem miejsca pracy, występowaniem środków chemicznych oraz niebezpiecznych narzędzi. Taka sytuacja występuje niemal na każdej budowie i stwarza zagrożenie dla wszystkich pracowników.

Jeśli jesteś ofiarą tego typu wypadku na budowie i poniosłeś uszczerbek na zdrowiu, musisz wiedzieć, że takie wypadki dzielą się na grupy. Pierwszą z nich stanowią wypadki regulowane prawem o zasiłku pracowniczym, natomiast druga grupa, to takie, których nie są regulowane powyższym prawem.

Każdy plac budowy charakteryzuje się różnym poziomem zagrożeń, a pracownik, który uległ na nim wypadkowi zawsze powinien dochodzić swoich praw i ubiegać się o należne mu odszkodowanie. Istnieje jednak wiele sposobów ubiegania się o odszkodowanie, a wsparcie ze strony adwokata, z pewnością okaże się pomocne. Taka pomoc spowoduje szybsze i łatwiejsze rozwiązanie problemu, co pozbawi osobę poszkodowaną stresu związanego z trudnością w uzyskaniu odszkodowania. Na uwagę zasługuje fakt, że wielu pracodawców stara się za wszelką cenę uchylić od wypłacenia należnego zadośćuczynienia.

Doświadczeni mecenasi kancelarii adwokackiej Bellas & Wachowski – Attorneys at Law służą pomocą mieszkańcom Chicago, w rozwiązaniu tego typu problemu. Polski Adwokat w Chicago Mecenas Piotr Wachowski oraz jego partnerzy kancelarii Bellas & Wachowski – Attorneys at Law stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Mają na swoim koncie wiele sukcesów związanych z uzyskaniem odszkodowań powypadkowych dla swoich klientów.

Czy Ty także stoisz przed zadaniem uzyskania odszkodowania w wyniku wypadku na budowie. Pamiętaj o tym, że takie odszkodowanie może pomóc Tobie w ewentualnej rekonwalescencji, co przyczyni się do szybszego powrotu do zdrowia i stanie się rekompensatą za poniesione straty na własnym zdrowiu. W związku z tym nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z pomocy kancelarii adwokackiej Bellas & Wachowski – Attorneys at Law.

Shares
Share This